در صورت بوجود آمدن مشکل میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

شماره تماس: 07191002601

پس از ثبت سفارش میتوان تا قبل از ارسال کالا سفارش خود را لغو یا تغییر داد.

با شماره تلفن 07191002601 تماس حاصل فرمایید.

محصولات توسط پست سفارشی و پیشتاز ارسال میگردند.

زمان ارسال پست پیشتاز 4 تا 7 روز کاری

زمان ارسال پست سفارشی 5 تا 9 روز کاری می باشد.

ضمانت محصولات ما تحویل صحیح و سالم و برگشت محصول در صورت وجود ایراد از طرف ما تا 7 روز پس از دریافت محصول میباشد.

با توجه به تعداد،وزن و بسته بندی محصول بصورت خودکار محاسبه و بر روی فاکتور اضافه میشود.

بله باتوجه به حسن انتخاب شما مشتریان فروشگاه والنتینو قابلیت ثبت سفارش و ارسال به سراسر کشور را برای شما فراهم نموده است.

شما عزیزان میتوانید با کد رهگیری که پس از تکمیل سفارش برای شما پیامک خواهد شد.از طریق سامانه پستی سفارشات خود را پیگیری نمایید.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های والنتینو بوده است و والنتینو در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به کالای ارایه شده در وب سایت والنتینو، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند. 

لطفاً توجه داشته باشید:

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف ) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.